- Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Ewangelia zabiera nas w drogę do Emaus. Jezus przychodzi do uczniów, którzy utracili nadzieję, wyjaśnia Pisma i pozwala się rozpoznać przy łamaniu chleba. Niech ta eucharystia będzie dla nas umocnieniem, abyśmy w naszej codzienności potrafili dostrzec Zmartwychwstałego Pana.
- Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele XVII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego w naszych rodzinach.
- Dziś – 19 kwietnia, i jak co miesiąc – nowenna, ucałowanie relikwii i Msza św. w intencjach za wstawiennictwem ks. Jerzego Popiełuszki. Nie będzie różańca o 17.30. Różaniec odmawiamy w pierwszą sobotę i na nabożeństwach fatimskich od maja do października 13 każdego miesiąca. Zapraszam, mamy tyle różnych trosk, ale też mamy wielkiego patrona. Intencje można zgłaszać internetowo, na stronie naszej parafii.
- Przyszła niedziela, to ostatnia niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.
- Zebranie Rady Duszpasterskiej po Mszy św. o godz. 12.30.
- Zostały złożone ofiary na potrzeby Kościoła: Marta OGÓREK – 100 zł, Klaudia i Paweł SEREWA – 100 zł, Barbara CIEŚLA – 100 zł, i na cmentarz: Ewa RODAK – 50 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
- Dziękuję za sprzątanie kościoła: Marcie OGÓREK i Elżbiecie STĘPNIAK. Bóg zapłać.
- Wspomnijmy tych, którzy obchodzą swoje rocznice śmierci w rozpoczynającym się tygodniu: +Jarosław PISKORSKI, +Leokadia RYDZ, +Janusz KWAŚNY, +Zuzanna KOZAK, +Józef SKRZYPIEC, +Marianna PISKORSKA, +Józef DUDEK. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…